20 груд. 2013

Свято Миколая

в дошкільному закладі відбулося веселе свято Миколая
27 лист. 2013

Дошкільники вітають працівників сілького господарства

Вихованці старшої групи"Капітошки" привітали працівників агропромислового комплексу "Агро-Еліта" та гостей свята виставою-мініатюрою "Гарбузова родина". Маленьких акторів віддячили гарними подарунками (спортивний інвентар для всіх дошкільників)
30 жовт. 2013

Участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі

Майстрині Придніпровського дошкільного навчального закладу
12 бер. 2012

8 БЕРЕЗНЯ

Чудове свято навесні для всіх жінок – міжнародний жіночий день 8 Березня
3 бер. 2012

Не так давно дружня родина дитячих журналів поповнилась – на світ з’явився ще один журнал для дітей «Жирафа Рафа».

В Придніпровському дошкільному навчальному закладі «Теремок» відбулась презентація яскравого, цікавого та розвиваючого журналу для малят «Жирафа Рафа».
25 лют. 2012

МАСЛЯНА

Виховання дітей без занурення в історію народу, традиції та звичаї неможливе.
24 лют. 2012

Дніпропетровській області - 80!

Вихованці дошкільного закладу взяли участь в урочистих заходах Придніпровської територіальної гроади, присвячених 80-річчю Дніпропетровщини
24 лют. 2012

Ати- бати йшли солдати

23 лютого – День захисника Вітчизни, для багатьох людей було і залишилось святом мужності, сили, відваги та незабутніх армійських років