1 квіт. 2015

День сміху в дитсадку

Разом з 1 квітня в дитсадок "Теремок" завітав гарний настрій, веселощі і жарти
20 бер. 2015

Конкурс "Історія України в розмальовках для малят"

Нещодавно в Придніпровському ДНЗ "Теремок" пройшов конкурс в старших групах
12 лют. 2015

Тиждень взаємовивчення в ДНЗ

Тиждень взаємовивчення досвіду організації роботи з соціального розвитку дошкільників патріотичного спрямування в Придніпровському ДНЗ 02.02-06.02 2015р
22 січ. 2015

День Соборності України

Лонгин Цегельський говорив про день 22 січня: «Це така дата, що її виучувати будуть напам'ять українські діти грядущих поколінь побіч таких дат, як дата Хрещення Русі, як битва над Калкою, як битва під Полтавою або зруйнування Січі». Його слова стали справді пророчими
30 груд. 2014

Зібрав на свято «Теремок» усіх малесеньких діток!

З нетерпінням малюки Придніпровського ДНЗ «Теремок» чекали новорічних та різдвяних свят.
25 груд. 2014

Новорічне свято у групі "Капітошка"

25.12.2014р завітала в гості до молодших дошкільнят новорічна казка "Новорічні пригоди снігової баби"
27 лист. 2014

«Формування духовно – морального виховання за системою В.Сухомлинського. Казки та оповідання В.Сухомлинського, як засіб мовленнєвого розвитку»

27 листопада на базі Придніпровського ДНЗ «Теремок» відбулось засідання районного методоб’єднання «Формування емоційного благополуччя дошкільника – ключова життєвої компетентності в умовах формування креативної особистості дошкільника» (керівник «вихователь-методист» Комура О.М).
18 жовт. 2014

Свято осені в групі "Капітошка"

весело зустріли Чарівницю Осінь молодші дошкільнята
13 жовт. 2014