ІСТОРІЯ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ТЕРЕМОК»

В 1965 році в селі Придніпровське  відкрився   дитячий садок

“Теремок”, який був збудований  за кошти   колгоспу “Аврора”. До дитячого садка дітей , з різних виробничих  підрозділів сільгосппідприємства, підвозив  автобус. Ясла-садок працював цілодобово. Село розвивалося . Значний внесок у розвиток дошкільної освіти на селі внесли  : Виноходова Марія Федорівна ,яка працювала завідувачкою закладу з самого початку його існування та Помазанська Ольга Григорівна ,яка працювала в дитячому садку вихователем, а з 1975 р. по  2006 рік завідувачкою.  Шість вікових груп відвідувало 150 дітей. Заклад освіти перебував на повному  забезпечені колгоспу “Аврора”, а в вересні місяці 2002 року був переданий  в комунальну власність Придніпровської територіальної громади. За період свого існування нелегкі часи пережив дитячий садок: періоди “перебудови” та фінансової кризи.  В дев’яності роки зменшилась народжуваність дітей, закривались вікові групи.  Зусиллями керівництва “Аврори”  збережені  всі приміщення вікових груп та в задовільному технічному стані передані Придніпровській сільській  раді. З шести груп працювало дві. З 2002 року народжуваність дітей на територій сільської ради почала збільшуватись:

-         2002 р.- народилося 55 дітей:

-         2003 р. народилося   57 дітей:

-         2004 р. .народилося  62 дитини

-         2005 р.народилося 59 дітей;

-         2006 рік народилося 63 дитини.

Дитячий  дошкільний заклад на той час не мав можливості забезпечити усіх бажаючих місцями. В   грудні місяці 2007 року відкрито третю вікову групу. Всього дитячий садок відвідувало 80 дітей, що складало 85 %  від загальної кількості  дітей дошкільного віку. В 2010року за сприянням сільської ради, нікопольської районної ради та районної адміністрації відкрита четверта вікова група, а у 2012році  – п'ята вікова група. зараз дитячий садок відвідує 130дітей, з соціально-педагогічним патронатом їх число – 140. Згідно Програми   соціально –економічного та культурного розвитку сільської ради передбачено відкриття   шостої вікової групи .