Ні дня без радості.

Дитячий садок – це окремий, неповторний світ з власними традиціями. Люблю, коли цей світ наповнюється атмосферою свята: коридорами чутно шурхіт костюмів, музична зала не залишається порожньою, в групах малюки з захопленням допомагають створювати декорації і всі разом (дорослі і діти) знаходяться в стані очікування дива.
Нещодавно в Придніпровському дошкільному навчальному закладі «Теремок» відбулось грандіозне шоу «Парад капелюшків», підготовка до якого розпочалась завчасно. Старші дошкільники познайомились з художніми творами, герої яких з явилися на «Параді капелюшків»: «Оле-Лукойє» Г.Х. Андерсена, «Мері Поппінс» Памели Треверс, казками братів Грімм, Шарля Перо. А ще діти дізналися, хто такий факір та чим займаються пірати.
І ось настала довгоочікувана мить – Оле-Лукойє і Королева Капелюшків розпочали парад, на якому кожен казковий герой вихваляв свій капелюх та знайомив з цікавинками з життя капелюхів. Та головними героями на святі звичайно стали капелюшки: з ними танцювали, грали в ігри та конкурси, про них співали. Голова йшла обертом від розмаїття.
Нас вразило те, з яким ентузіазмом підійшли батьки до підготовки параду. А саме головне, що під час створення капелюхів батьки врахували індивідуальні особливості та інтереси власних дітей (капелюхи чарівників, джентльменів, вишукані та тендітні для дівчаток, оригінальні для любителів природи …). Матусі Папуша Ю. та Зазуляк Н. так проявили свої дизайнерські здібності, що до капелюхи створили цілі костюми.
В кінці параду учасники були нагороджені у номінаціях – отримали медалі та почесні стрічки. Хочу висловити подяку батькам та вихователям старшої групи «Сонечко» Людмилі Олексіївні Грінченко та Ірині Михайлівні Ганоченко за підготовку чудового свята, яке залишило незабутні враження як у дітей, так і у дорослих. На щиру подяку заслуговують також педагоги ДНЗ «Теремок», які виступили в ролі казкових героїв: Харенко М.І., Зазуляк Н.О., Комура О.М., Антошків О.М. та Чеботарьова Л.В., що незрівнянно перевтілились та додали позитивних емоцій всім присутнім.

Маю надію, що започаткування оригінальних, нестандартних свят та заходів стане для нашого Придніпровського ДНЗ традицією.

01.04.2015
День сміху в дитсадку
Разом з 1 квітня в дитсадок "Теремок" завітав гарний настрій, веселощі і жарти
20.03.2015